SthlmStream.com

 Livestream | Ondemand | Livefeed | Studio. 

Michael Almgren-Lidman, CEO
+46 8 5808090
michael@sthlmstream.com
William Lingefelt, streaming
+46 8 5808099
william@sthlmstream.com

Sebastian Brodén, streaming 
+46 8 5808093
sebastian@sthlmstream.com
Mikael Näslund, sales
+46 8 5808095
mikael@sthlmstream.com

Johan Halsius, video photographer
+46 8 5808096
johan@sthlmstream.com
Mattias Gärdström, PTZ operator
+46 8 5808097
mattias@sthlmstream.com

Hitta till oss


GPS
WGS84: N 59° 19.79', E 17° 59.0357'
Decimal: 59.3298, 17.9839

Kontaktformulär

Adress

Sthlm Stream c/o Konferensteknik AB
Box 15005
Gustavslundsvägen 129

167 15 Bromma

Ring oss

Det går naturligtvis bra att ringa till oss.

Du når oss på 08-58080690